Kurzy budou!

Volejme sláva! Námi dlouho očekávané datum je na světě. Konečně můžeme dělat to, co nás baví a co nám už hrozně chybí. Bylo posvěceno, že se mohou znovu spustit naše kurzy, a to od 11. května 2020. Právnická a úřednická psaní nejsou moc čtivá, tohle jsme ale četli velmi pozorně! Na těchto stránkách, kde MZČR zvěřejňuje postupná uvolňování, jsme se našli! Dle toho taky jednáme a rozjíždíme se po pro nás hluchém a smutném období.

Aktuální kurzy pro veřejnost můžete najít zde, určitě si ze široké nabídky vyberete přesně to, co potřebujete.

A pokud nejedete nikam na dovolenou a chcete trávit čas smysluplně, rádi vás uvidíme i v srpnu na kurzu první pomoci, který proběhne 1. sprna 2020 nebo na kurzu první pomoci u dětí, který proběhne hned den na to 2. srpna 2020. Přihlášky můžete vyplňovat ZDE. Navíc můžete využít slevu 15 %, stačí jen zadat slevový kód: 9980.

 

Léto ve jménu letních táborů

 

Hodně jsme se teď věnovali dětem, takže nejen že jsme vymysleli e-book o SuperOnřejovi, ale zrodil se i další nápad. Chystáme na letošní léto kromě dětského letního táboru pořádat i příměstský tábor s nadupaným programem s tématikou první pomoci, her a zážitků. Po vleklé karanténě by mohl přijít vhod, co říkáte? Uskutečnil by se u nás na Praze 9. Dejte nám vědět, že byste nám rádi svěřili své ratolesti. Vy si odpočinete a my pomůžeme vytvořit nová přátelství a vzpomínky na léto. Když bude zájem, tak se rádi vrhneme do organizace.

 

Pro dnešek je to všechno, věřím, že Vás něco zaujalo a třeba se někdy potkáme na nějakém kurzu.